Vesti

MINIMALAN PORAZ OD PARTIZANA
DERBI ODLUČILA JEDNA LOPTA
subota, februar 17, 2018

Rukometaši Železničara izgubili u dramatičnom finišu od Partizana (24:23) u 15. kolu Superlige

RUKOMETAŠI ŽELEZNIČARA GOSTUJU PARTIZANU
Možemo li i četvrti put?
petak, februar 16, 2018

Rukometaši Železničara gostuju Partizanu (subota, 18h, RTS 2), koga su već savladali tri puta u prethodnih šest meseci

PRVI PORAZ U SEZONI, METALOPLASTIKA SLAVILA U ČAIRU (24:22)

DERBI BIO, DERBI OSTAO

Rukometaši Železničara u subotu dočekuju Metaloplastiku, od 18.30 časova u hali Čair

UBEDLJIVA POBEDA U KNJAŽEVCU
ŽELEZNIČAR U FINALU REGIONALNOG KUPA

Ubedljivom pobedom (56:21) u Knjaževcu, naš klub stigao na korak do plasmana na finalni turnir Kupa Srbije

NIŠKI RUKOMETAŠI PRIKLJUČILI SE AKCIJI „DAJTE KRV - SPASITE ŽIVOT“
„Želja“ u humanoj misiji
ponedeljak, februar 05, 2018

Naši rukometaši priključili se akciji Superlige "Dajte krv - spasite život" i dobrovoljno dali krv

osvojen partizanov turnir u Beogradu
"Želja" uzeo pelcer
nedelja, januar 28, 2018

Nišlije osvojile prvi pehar u sezoni, pobedom u finalu Partizanovog turnira u Beogradu nad domaćinom od 31:30

Pao Dinamo, na redu je Partizan
Pobedom nad SEHA ligašem, "Želja" do finala Partizanovog turnira
subota, januar 27, 2018

Železničar savladao pančevački Dinamo sa 30:29 (17:14) i u nedelju (19h) će u finalu igrati sa Partizanom

Železničar predstojećeg vikenda na turniru RK Partizan
Jake provere u Beogradu
petak, januar 26, 2018

Na turniru povodom jubileja RK Partizan, igraće, uz domaćina, još i SEHA ligaši Vojvodina i pančevački Dinamo, sa kojim se Nišlije sastaju u subotu od 17 časova